Kierunek TiR

Poznaj Ziemię Lubuską

Co u nas
III rok OIZT na nartach

W dniach 9-13 stycznia br.  studenci specjalnosci Organizacja i Zarzadzanie Turystyka w ramach zajęc uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowym w Szklarskiej Porębie, gdzie pod okiem instruktorów PWSZ zapoznawali się z zasadami organizacji zajęc z turystyki narciarskiej.

 
ZWIEDZAMY I UCZYMY SIĘ NA ZIEMII LUBUSKIEJ


23 października 2011 studenci  turystyki Instytutu Ekonomicznego "szlifowali" swe umiejętnosci praktyczne z zakresu pilotażu i przewodnictwa podczas zajęc terenowych. Tym razem postanowili poznać nasza Ziemię Lubuska odwiedzajac XIV wieczny zamek i muzeum w Międzyrzeczu oraz uznawany za perłę Ziemii Lubuskiej ,bardzo nastrojowy i urokliwy Łagów wraz z jego zabytkami.

 
ODWIEDZILISMY TOUR SALON

W dniach 19-22 października odbyła się 22. Edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

Studenci Turystyki i Rekreacji IH PWSZ uczestniczyli w imprezie targowej odwiedzajac stoiska i zapoznajac sie z oferta wystawców.Z zainteresowaniem obserwowali poszczegolne stoiska zarówno z ofertami polskimi jak I też niezwykle ineteresujace i  czasem bardzo egzotyczne stoiska reprezentujace inne kraje swiata.

 
Nasi studenci TIR na targach Tour Salon 2011 w Poznaniu


To największe targi turystyczne w Polsce. W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu rozpoczęły się w środę targi Tour Salon. Swoje oferty prezentuje ponad 700 wystawców. Po raz w pierwszy w Poznaniu promować się będzie Sri Lanka, Kenia I Japonia.

 
Kajakiem... rowerem... zaczynamy...

W październiku nasi studenci rozpoczęli pierwsze zajęcia praktyczne związane z wybraną przez nich specjalnością „Organizacja i zarządzanie turystyką” W ramach przedmiotu Organizacja imprez turystycznych wybrali się na dwudniowe zajęcia z turystyki kajakowej i rowerowej. Odbyły się one w miejscowości Długie niedaleko Gorzowa. Pierwszego dnia, podczas zajęć studenci zapoznali się z podstawami turystyki kajakowej i rowerowej.